3M Deutschland GmbH

622 producten

  • 3M™ Cubitron™ II Gitternetz Schleifstreifen auf Rolle, 70 mm x 10 m, 120+, 34562
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ Cubitron™ II Grid-schuurstrips op rol, 70 mm x 10 m, 120+, 34562 | Pak (1 rol)

    Normale prijs 52,08 € 43,04 €
    Aanbiedingsprijs 52,08 € 43,04 € Normale prijs 52,08 € 43,04 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    Command™ Heldere clips voor lichtslingers voor buiten AW017-26, 26 clips + 30 strips, | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 19,67 € 16,26 €
    Aanbiedingsprijs 19,67 € 16,26 € Normale prijs 19,67 € 16,26 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    Command™ Universele zelfklevende nagel PH048-4, 4 haken, 10 strips | Pakket (1 set)

    Normale prijs 17,92 € 14,81 €
    Aanbiedingsprijs 17,92 € 14,81 € Normale prijs 17,92 € 14,81 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    Command™ doorzichtige haken met doorzichtige strips CL091-7, 7 haken + 10 strips/pak, 40 pakken/doos | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 13,23 € 10,93 €
    Aanbiedingsprijs 13,23 € 10,93 € Normale prijs 13,23 € 10,93 €

    zzgl. Versand

  • Scotch-Brite™ Pet Extra Sticky* Roller für Tierhaare 48 Blatt + 4 Scotch-Brite™ Pet Extra Sticky* Ersatzrolle für Tierhaare, 48 Blatt, 1/Packung
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    Scotch-Brite™ Pet Extra Sticky* Dierenhaarroller 48 vellen + 4 Scotch-Brite™ Pet Extra Sticky* Dierenhaarvervangingsroller, 48 vellen, 1/pak | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 25,75 € 21,28 €
    Aanbiedingsprijs 25,75 € 21,28 € Normale prijs 25,75 € 21,28 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ Schutzanzug 4545
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ beschermpak 4545

    Normale prijs 17,67 € 14,60 €
    Aanbiedingsprijs 17,67 € 14,60 € Normale prijs 17,67 € 14,60 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ PELTOR™ Comfort-oorkappen X2A (94 tot 105 dB) | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 40,31 € 33,31 €
    Aanbiedingsprijs 40,31 € 33,31 € Normale prijs 40,31 € 33,31 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ Verfspuitmasker 6002, A2P3, 1 set | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 70,74 € 58,46 €
    Aanbiedingsprijs 70,74 € 58,46 € Normale prijs 70,74 € 58,46 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ Cubitron™ II Gitternetz Schleifstreifen auf Rolle, 70 mm x 10 m, 180+, 34564
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ Cubitron™ II Grid-schuurstrips op rol, 70 mm x 10 m, 180+, 34564 | Pak (1 rol)

    Normale prijs 52,08 € 43,04 €
    Aanbiedingsprijs 52,08 € 43,04 € Normale prijs 52,08 € 43,04 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ PELTOR™ Optime™ I Kapselgehörschützer, gelb, Nackenbügel, H510B-403-GU
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ PELTOR™ Optime™ I oorkappen, geel, nekband, H510B-403-GU | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 31,57 € 26,09 €
    Aanbiedingsprijs 31,57 € 26,09 € Normale prijs 31,57 € 26,09 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ PELTOR™ Optime™ II Kapselgehörschützer, grün, Nackenbügel, H520B-408-GQ
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ PELTOR™ Optime™ II oorkappen, groen, nekband, H520B-408-GQ | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 38,84 € 32,10 €
    Aanbiedingsprijs 38,84 € 32,10 € Normale prijs 38,84 € 32,10 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ SecureFit™ Ersatz-4-Punkt-Bebänderungsriemen für Schutzhelm, X5500, X5-4PTSUS
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ SecureFit™ vervangende 4-puntsgordel voor veiligheidshelm, X5500, X5-4PTSUS | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 23,80 € 19,67 €
    Aanbiedingsprijs 23,80 € 19,67 € Normale prijs 23,80 € 19,67 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ Atemschutzgebläse, Filterdeckel, für Adflo™, schwarz, 838031
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ Maskerblazer, filterafdekking, voor Adflo™, zwart, 838031 | Karton (1 pak)

    Normale prijs 83,19 € 68,75 €
    Aanbiedingsprijs 83,19 € 68,75 € Normale prijs 83,19 € 68,75 €

    zzgl. Versand

  • Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ Speedglas™ automatische lasfilters serie 9100, 9100X, 500015 | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 1.136,76 € 939,47 €
    Aanbiedingsprijs 1.136,76 € 939,47 € Normale prijs 1.136,76 € 939,47 €

    zzgl. Versand

  • 3M™ Blickschutzfilter für 34in Monitor, 21:9, PF340W2B
    Verkoper:
    3M Deutschland GmbH

    3M™ privacyfilter voor 34-inch monitor, 21:9, PF340W2B | Pak (1 stuk)

    Normale prijs 266,14 € 219,95 €
    Aanbiedingsprijs 266,14 € 219,95 € Normale prijs 266,14 € 219,95 €

    zzgl. Versand


3M Deutschland GmbH – Innovatie, kwaliteit en veiligheid voor professionele toepassingen

3M Deutschland GmbH staat al decennialang bekend om zijn hoogwaardige producten, innovatieve technologieën en doordachte oplossingen op vrijwel alle gebieden van het dagelijks leven en het professionele werk. Van ademhalingsmaskers en plakband tot reinigingssystemen: 3M biedt een indrukwekkend assortiment producten die functionaliteit, veiligheid en efficiëntie met elkaar combineren.

Of het nu gaat om de industrie, de gezondheidszorg, de schoonmaakbranche of het kantoor – de producten van 3M zijn afgestemd op de behoeften van veeleisende gebruikers. Nauwkeurige afwerking, betrouwbare materialen en voortdurend onderzoek maken het merk tot een synoniem voor kwaliteit en innovatie.

Met de nadruk op duurzaamheid en gebruikscomfort ontwikkelt 3M Deutschland GmbH producten die dagelijkse werkprocessen vereenvoudigen, de veiligheid verhogen en tegelijkertijd het milieu ontzien.


Breed productassortiment voor veelzijdige toepassingen

3M Deutschland GmbH verenigt onder één dak talrijke productwerelden die in de meest uiteenlopende sectoren onmisbaar zijn. Het assortiment reikt van professionele oplossingen voor arbeidsveiligheid en reinigingsproducten tot innovatieve bevestigingssystemen en medische artikelen.

Een bekend product is de Scotch® Magic™-plakband, die als vrijwel onzichtbare hulp in het dagelijks leven in kantoren en werkplaatsen overtuigt. De Scotch-Brite™-reinigingsspons voor glaskeramiek zorgt voor een zachte, maar grondige reiniging en houdt zelfs gevoelige oppervlakken betrouwbaar schoon.

3M Deutschland GmbH staat voor:

  • Hoogwaardige materialen en geteste kwaliteit
  • Gebruiksvriendelijke, veilige toepassing
  • Voortdurende innovatie en onderzoek
  • Duurzame productieprocessen
  • Een breed productassortiment voor diverse sectoren

Met deze holistische aanpak slaagt 3M erin om zowel professionele gebruikers als het dagelijks gebruik in bedrijven, praktijken of instellingen optimaal te ondersteunen.


Toepassingen en praktische tips voor professioneel gebruik

De producten van 3M Deutschland GmbH onderscheiden zich door hun gebruiksgemak en hoge betrouwbaarheid. Ze zijn zo ontworpen dat ze ook bij intensief en langdurig gebruik overtuigen – of het nu gaat om productie, reiniging, onderhoud of de gezondheidszorg.

Ademhalingsmaskers dienen altijd te worden gekozen op basis van de uit te voeren werkzaamheden, om optimale bescherming te garanderen. Voor reinigingstaken wordt het gebruik van speciale sponsen of microvezeldoeken aanbevolen, die oppervlakken grondig reinigen zonder deze te beschadigen.

Ook kleefproducten van 3M, zoals klittenbandsystemen of dubbelzijdige tapes, zijn veelzijdig inzetbaar – bijvoorbeeld bij de montage, bij het verpakken of voor het bevestigen van materialen in werkplaatsen.

Tip: Let op de juiste opslag van de producten. Maskers en plakbanden dienen tegen vocht te worden beschermd om hun volledige functionaliteit te behouden.


Kwaliteit, efficiëntie en duurzaamheid staan centraal

3M Deutschland GmbH hecht veel waarde aan duurzame ontwikkeling en het zuinig omgaan met hulpbronnen. Veel van de aangeboden producten zijn herbruikbaar of worden met een lager energieverbruik geproduceerd. Tegelijkertijd staan efficiëntie en kwaliteit centraal – elk product wordt uitgebreid getest voordat het op de markt komt.

Deze filosofie zorgt ervoor dat 3M-producten niet alleen door hun functionaliteit overtuigen, maar ook op de lange termijn bijdragen aan een verantwoorde, veilige werkomgeving.

Voor een complete uitrusting laten de oplossingen van 3M zich uitstekend combineren met andere gebieden:

Dankzij hun hoge kwaliteit en innovatieve eigenschappen zijn de producten van 3M Deutschland GmbH niet meer weg te denken uit professionele werkomgevingen.

Waar staat 3M Deutschland GmbH voor?

3M Deutschland GmbH is een toonaangevend technologiebedrijf dat wereldwijd innovatieve producten ontwikkelt voor de industrie, de gezondheidszorg, de schoonmaak en het dagelijks leven. Het staat voor vooruitgang, duurzaamheid en de hoogste kwaliteit. 3M wordt vooral gewaardeerd vanwege de combinatie van functionaliteit en veiligheid – van ademhalingsbeschermingsoplossingen tot lijmtechnologieën en medische hulpmiddelen.

Welke productgroepen biedt 3M Deutschland GmbH aan?

Het aanbod van 3M Deutschland GmbH omvat arbeidsveiligheidsartikelen, schoonmaakproducten, medische hulpmiddelen, plakband, polijst- en schuurproducten en talrijke producten voor ambachtelijke, kantoor- en industriële toepassingen. Het assortiment dekt vrijwel alle professionele eisen en staat voor beproefde kwaliteit en gebruiksvriendelijkheid.

Waarom zijn producten van 3M Deutschland GmbH zo populair?

Producten van de 3M Duitsland GmbH maken indruk met hun lange levensduur, precisie en innovatieve kracht. Het bedrijf investeert voortdurend in onderzoek en ontwikkeling om oplossingen te creëren die veiligheid, efficiëntie en duurzaamheid combineren. Deze bewering betekent dat 3M-producten tot de voorkeursoplossingen behoren voor professionele gebruikers in veel sectoren.

Hoe worden de producten van 3M Deutschland GmbH op de juiste manier gebruikt en onderhouden?

De 3M Duitsland GmbH hecht veel belang aan een veilige, praktische toepassing. Om maximale veiligheid te garanderen, moeten ademhalingsmaskers bijvoorbeeld regelmatig worden vervangen. Kleefproducten werken het beste op schone, droge oppervlakken, terwijl reinigingssponzen meerdere keren kunnen worden gebruikt door ze af te spoelen. 3M biedt voor elk product gedetailleerde toepassingsinstructies om een ​​veilig en effectief gebruik te garanderen.